Aktualności

Fandom Polski
Fandom Polski4 days ago
#fandomDziala
Chyba już wspominaliśmy, że zawsze chętnie promujemy działania charytatywne wokół fandomu? No więc tutaj przykład takiego właśnie działania - wrzucamy pieniądze do puchy i bawimy się w doborowym towarzystwie 😉 Zachęcamy!
Fandom Polski
Fandom Polski2 weeks ago
#fandomDziala
Czy mówiliśmy już, że lubimy ziny? To tutaj macie drugi numer jednego zina o erpegach, wygląda przepięknie i jest do pobrania za darmo z różnych miejsc, np. DriveThroughRPG. Bawcie się dobrze!
Fandom Polski
Fandom Polski2 weeks ago
Dla wielu z Was nie będzie to niespodzianka, bo wieść niesie się już od prawie dwóch tygodni, ale czas poinformować i tutaj. Przyszłorocznym Polconem będzie Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz , który odbędzie się w dniach 1-3 września na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego! Prace nad imprezą już trwają, będziemy oczywiście na bieżąco relacjonować wszystkie ważne informacje. Do zobaczenia!
Fandom Polski
Fandom Polski3 weeks ago
#fandomDziala #Polcon #Kapitularz
Odpoczęliście już po Polconie? To dobrze, bo zaczynamy przygotowania do kolejnego 😉 A w ramach przygotowań - niniejszym zapraszamy wszystkich piszących do udziału w antologii, która będzie towarzyszyć tegorocznemu Kapitularzowi. Szczegóły w wydarzeniu poniżej, pióra w dłoń i do roboty!
Fandom Polski
Fandom Polski3 weeks ago
#fandomPomaga
Chodzą słuchy, że różne fanowskie inicjatywy planują jak co roku przyłączyć się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, żeby coś tam zebrać do puszeczki i dołożyć się do zbiórki. Więc mamy niniejszym taką propozycję: jeśli chcecie, żeby Wasza pucha zyskała trochę większe zasięgi, to my jakieś tam mamy i chętnie powiemy o Was reszcie fantastycznego światka. Wrzucajcie info w komentarze pod tym postem albo piszcie na priv, jak komu wygodniej. Sezon konwentowy już prawie zamknięty, więc jest trochę czasu żeby zrobić coś dobrego dla innych 🙂
Fandom Polski
Fandom Polski1 month ago
No to skoro krąży, to niech wpadnie i do nas 😉
Zapraszamy w sobotę na Forum Fandomu po więcej szczegółów!